RSS
 

Plany, plany, plany… cholerne plany!

10 cze

Witam i o zdrowie nie pytam :)

Jak sam tytuł wskazuje, będzie tu trochę planowania, dużo gadania o tym, co, gdzie i kiedy oraz o tym, co się tworzy, a co jeszcze mi wpadło do głowy…

Raczej jest to bardziej pisane dla mnie, żebym mogła się na nowo odnaleźć, bo szczerze? Zgubiłam się w tych opowiadaniach xD Dobra, rozpiska wygląda tak:

1. Napisać rozdział 2 na „Mroczne Tajemnice” i 29 na „Strony”

2. Wziąć się za miniaturkę. A może dwie…trzy….

3. Zacząć pisać „Dzienniki Severusa Snape’a”  - tak, tak, kochani. Nowy projekt. I nie, nie zapomnę o tej stronce, bo kategorycznie powiedziałam sobie, że to opowiadanie skończę! I tak będzie, na Merlina!

4. Mieć wakacje.

5. Wymyślić coś, jadąc konno. – wtedy wpadają najlepsze pomysły :D

6. Przeczytać dużżżoooo książek (ponad 20 pozycji i większość to serie <33)

7. Narysować coś. :)

8. Przeczytac jakiś fick.

9.  Zacząć od nowa całą listę! :D

 

Nooo… co jeszcze? Może opowiem wam o najnowszym projekcie? Nikt jeszcze o nim nie wie xD I ja sama mam niedużo w głowie, ale co tam :)

Severus Snape prowadzi dziennik i zapisuje w nim każde ważne wydarzenie. Wszystko się zmienia, kiedy okrywa, że jego żona – Hermiona Granger – Snape – zagląda do jego dziennika. Postanawia trochę nakłamać i zobaczyć jej rekację. Niestey, chyba nie pomyślał przed rozpoczęciem tej akcji, bo po pewnym czasie, Hermiona i Severus stoją na krawędzi rozstania. Czy Severus znajdzie tyle siły w sobie, by odzyskać ukochaną? ;) I jak? :D

MINIATURKI!! :D

Na razie mam pomysł na dwie :

1. „Co się stanie, gdy Severus spotka samego siebie?” <– opowieść przeniesie nas w czasie do momentu 7 roku Snape’a. Wtedy to, młody Severus Snape, spotka swoją przyszłą wersję. Co z tego wyniknie? Do jakich wniosków dojdą?

2. „Czterolistna koniczyna” <– Zaginęła w akcji! Jeśli ją znajdę, to dokończe to zboczone cholerstwo. Kto odganie co to jest UKCP i NKP (jak zgadniecie, to macie przedsmak tego, co was czeka xd), może hmm…..mam ostatnio dużo czasu, to….może sobie zamówić miniaturkę z wybranym parringiem i tematem :D To$ka się nie liczy, bo ona wie :D Po za tym, dla niej jest pisana „Koniczyna” ;)

Jak ktoś z was przeczytał to, to mu dziękuję ;) Przecież nie chodzi o to, by czytać tylko rozdziały, prawda? :D

 

Limannova.

 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz